Mis asi & kellele on portaal Wisestly loodud? - Wisestly
Mis asi & kellele on portaal Wisestly loodud?
Mis asi on Wisestly?
 
Meie turul pole seni rahvusvaheliselt suured platvormid nagu Freelancer ja Fiverr kanda kinnitanud, kuid Eesti ettevõtjad tahavad tasemel kohalike tegijate teenuseid. Wisestly on töövahend digivaldkonna vabakutselistele, agentuuridele ning ettevõtetele, kes vajavad nende teenuseid. Ettevõtja saab kerge vaevaga näha ja võrrelda erinevate teenusepakkujate oskusi, portfooliot ning hinda. Kui midagi sobivat on leitud, saab huvipakkuva firma või inimesega platvormil ühendust võtta ja koostööd alustada.
 
 
Kes saavad hakata oma oskusi pakkuma?
 
Vahet pole, kas oled Instagrami influencer või vilunud WordPressi programmeerija, või äkki tegutsed hoopis tõlgina või osutad logode disainimise teenust. Piiranguid meie poolt ei ole. Oodatud on erinevate valdkondade vabakutselised tegijad ja agentuurid, kes sooviks saada uusi põnevaid projekte või vajaksid lisavõimekust olemasolevatega. Tähtis on, et lisaksid oma oskused, portfoolio ja kirjelduse, siis oled ka leitav ja saad teavitusi sobivate projektide osas. Liituda saad nii agentuurina kui ka vabakutselisena ja ilma igasuguse kuutasuta.
 
 
Kuidas ettevõtjad ja teenusepakkujad kokku viiakse?
 
Töö tellijatele on protsess tehtud võimalikult lihtsaks. Töö tellijad, kes vajavad mistahes laadi teenust, olgu selleks siis turundus, arendus või hoopis mõni koolitus. Tuleb ainult registreerida kasutajaks, mis on tasuta ning ei kaasne kõrvalkulusid.
 
Seejärel saad ligipääsu teenusepakkujate nimekirjale ning filtreerida tegijaid vastava oskuse, hinna või tüübi näol. Kuna ükshaaval potentsiaalsetele teenusepakkujatele kirjutamine on tihti liialt tüütu, siis selleks saad lisada oma projekti/soovi lisades kirjelduse ja muu vajaliku info. Seejärel saavad sobivad teenusepakkujad juba teha sulle pakkumisi.
 
 
Kes ütleb, et kellelgi nahka üle kõrvade ei tõmmata?
 
Meie ütleme. Platvormil on suur rõhk pandud turvalisusele, mis tähendab, ühelt poolt, et teenusepakkujad ei saa enne raha kui töö valmis ja samuti ei lähe valmis projekt enne töösse, kui klient on platvormile tasu hoiule pannud. Wisestly kogenud projektijuhid kannavad hoolt ka selle eest, et kõik vaidlused saaks lahendatud ja ei tekiks olukorda, kus näiteks tellija on algusest peale disainiga rahul olnud, kuid viimasel hetkel, mil töö juba sisuliselt valmis, ümber mõtleb.
 
Oled teenusepakkuja või ettevõtja, anname mõlemale osapoolele ühise platvormi, kus asju ajada. Teenusepakkujale tähendab see võimalust lihtsama vaevaga müüki suurendada ning ettevõtjad ei pea enam sobiva tegija leidmiseks pakkumiste läbitöötamiseks meeletult aega kulutama.
Teised postitused