Lilia Tünts - API, Bootstrap, Java, TypeScript, SCSS - Wisestly
Profiil, hinnangud & portfoolio

Kirjeldus

Olen full-stack arendaja, lõpetasin ülikooli Informaatika erialal. Praegu töötan ettevõttes ning meie meeskond tegeleb hetkel suure ka mitmefunktsionaalse riigi projektiga, mida igapäevaselt kasutavad tuhanded inimesed.

Lisaks, põhitöö kõrvalt töötan õppejõuna ja abiõppejõuna programmeerimise ja IT kursustel ülikoolis.

Minu põhiline tehnoloogia stack praegusel hetkel on Java, Spring, Hibernate, Gradle/Maven, Angular, Typescript, PostgreSQL.

Hiljuti hakkasin ennast arendama ka digital-art valdkonnas. Olen valmis aitama lihtsamate logode ja illustratsioonide loomisega! Kasutan peamiselt Inkscape programmi vektorgraafika stiilis joonistamiseks.

???? Oskused

* Java ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Java on minu peamine programmeerimiskeel ning töötan Java keelt kasutades iga päev. Kasutan seda nii API-de loomiseks ja äriloogika ehitamiseks, kui ka testimise automatiseerimiseks.

* Spring ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Raamistik, mida olen siiamaani kõige rohkem kasutanud projekti seadistamiseks ja RESTful veebirakenduste ehitamiseks.

* SQL/Database architecture ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Omandan kogemust nii puhtalt SQL päringuid kirjutades ja pärast tulemust äriloogikasse teiseldamisel, kui ka kasutades rohkem “elegantsemat” lahendust koos Hibernate ja Spring JPA tehnoloogiatega.

* Angular/TypeScript ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Angular ja TypeScript on hetkel minu põhiline front-end tehnoloogia stack kliendi poolse rakenduse osa arendamiseks. Lisaks, mul on kogemust ka React raamistikuga ning olen tuttav ka Vue.js-ga.

* HTML/CSS ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Tavaliselt eelistan kaasaegseid teeke parima UI ehitamseks (nt Bootstrap, AntDesign jne), kasutades neid koos CSS pre-protsessoritega nagu Sass, mis võimaldab luua kvaliteetse ja kasutajasõbraliku disaini.

Olen kiire õppija, olen valmis alati midagi uut juurde õppima. Ei karda väljakutseid ega loobu ülesandest, kui alguses midagi tundub arusaamatuks. Alati proovin süveneda probleemi ja leida parima ja kvaliteetse lahenduse.

Portfoolio

Ühtegi tööd ei ole portfooliosse lisatud.

Tagasiside

Ühtegi hinnangut ei ole veel jäetud.