Wordpressist TÖÖKÄSUD Erply kalendrisse - Wisestly
Wordpressist TÖÖKÄSUD Erply kalendrisse

Projekti kirjeldus

Tere!

Olen ise Motoworks veebilehe ja e-poe arendaja (https://motoworks.ee), see mu pereliikme ettevõte. Kuna kogu müük ja back-office tegevus käib Erplys, oleks tore, kui Erplysse koonduksid ka tööde päringud.

Hetkel tuleb töid telefonitsi ja Facebook messengerist - neid sisestab niikuinii manuaalselt.
Soov on mul endal luua KAS veebivormina või mõne booking-calendar tüüpi vorm Wordpressi, et kodulehelt päringud otse Erplysse töökäskudena saada.

Wordpressi poolest saan kõigega ise hakkama, aga Erplyga liidestada ei oska (apid, matemaatiline mõtlemine ja php/sql päringud ei ole minu teema kahjuks).

Nõutud oskused

Wordpress Erply Erply books

Jaga projekti

Alusta vestlust

Esita töö tellijale küsimus

Küsimuse esitamiseks pead olema sisse logitud!

K: Milline moodul erplys peaks need töökäsud vastu võtma?
V: Tere! Täna ma näen Erplys kohti "töökäsud" ja "kalender". Ma ei tea, kas Erplys toimib nii, aga ideaalis oleks nõnda, et töökäskude alla tekib "ticket", kui klient veebivormi kaudu kirjutab, ning ühtlasi läheb see siis peamehaaniku kalendrisse, kes saab selle vajadusel edasi suunata või siis ise selle tööga toimetada ja muuta asju.
Aga tõtt-öelda pole minul veebilehe arendajana Erplyga suuremat kogemust ja ei tea, kuidas seal asjad toimivad, samuti Lauri, kes on Motoworksi juht, ei tea täpselt, nad lihtsalt tahaks, et kuna Erply kaudu käivad arveldus ja tooted niikuinii, siis see oleks süsteemi süda ja ei killustaks liiga ära sellega, et tööde jaoks veel kolmas keskkond leiutada, just et arveldus oleks ühes kohas ja lihtsalt. Võib-olla abistaks meid mõni lisamoodul, mis Erplys olemas ja mille kohta ise täna veel ei tea?
K: PS: Erply Books oskust pole ilmselt vaja
Küsimusele ei ole veel vastatud
AVATUD olek
1 pakkumine
- eelarve

Tee oma pakkumine

Kui sa soovid teha sellele projektile pakkumise, siis sa pead logima sisse.
Kui sul kontot veel ei ole, siis registreeru.