Müügiesindus ja turundus - Wisestly
Müügiesindus ja turundus

Projekti kirjeldus

Otsime inimest, kes tahaks aidata meie toodete ja tegevuse najal, milleks on sotsiaalne ettevõtlus ja ringmajandus leida meile uusi tellimusi, kontakte ja müüja meie tooteid eelkõige firma kingitustena, seminari-konverentsi kinkiena või ürituste meenetena.
INFO:
Ringmajandusprintsiipidel sotsiaalse ettevõtlusega tegelev töökeskus AMANITA, on Solve et Coagula OÜ poolt asutatud aastal 2013. Oleme küll juriidiliselt osaühing, kuid sisuliselt oleme põhikirjaliselt määratlenud ennast sotsiaalse ettevõttena.
Meie tegevussuund on: sotsiaalne ettevõtlus, mille all mõistame ettevõtlust, mis tahab lahendada mõnda ühiskonna kitsaskohta. Seda teeme oma toodete-teenuste müügi abil. Ehk siis – sotsiaalne ettevõte tegutseb mingi konkreetse ühiskondliku eesmärgi saavutamise nimel, kasutades selleks ettevõtlusega teenitud tulu. Sotsiaalsete ettevõtete ühiskondlik eesmärk tähendab nende otsest panustamist inimeste toimetulekusse ja heaolusse ning loodus- ja elukeskkonna soovitava seisundi püsimisse. Meie väärindame ringmajanduse põhimõtetel puitu ning samas saame pakkuda tööd puuduva ja vähenenud töövõimega inimestele.
• Peamisteks toodeteks on hetkel puidust meened ja suveniirid, erinev käsitöö ja loovtöö. Näiteks: lõikelauad, kuumaalused, pudelikorvid, lillekastid, pingid, postkastid, kokkupandavad autod ja mootorrattad ning erinevad ajuraginat pakkuvad mängud jmt.
• Pakume ka CNC freesimise ja laserlõikuse võimalusi. Saame graveerida toodetele peale logosid ja tekste, mis muudavad tooted personaalseks ja isikupäraseks.
• Tegeleme ka koolituste pakkumisega ja oleme avatud koostööle
• Arendame ka teisi sotsiaalseid teenuseid (tugiisikuteenused, erihoolekande teenused jne.)
Valmistame, renoveerime ja meisterdame ümber oma tooted valdavalt suurtootjate jääki minevast ja ebastandardsest materjalist ning meie töölised on valdavalt vähenenud või puuduva töövõimega inimesed, kes töötavad tegevusjuhendajate juhendamisel. Hetkel oleme peamiselt Pärnus tegutsev sotsiaalne ettevõte, mis pakub kaitstud töötamise teenuseid vähenenud töövõimega inimestele (Eesti Töötukassa; Sotsiaalkindlustusamet).
Kaitstud töö raames tegeleme lihtsama puidutöö ning käsitööga, kuid meie inimesed on abiks ka erinevatel halduse ja abitöödel. Kaitstud töö on mõeldud eelkõige inimestele, kes ei ole kohe valmis avatud tööturul tööle asuma, sest puude või terviseseisundi tõttu ei suuda nad töötada tavapärastes töötingimustes ning vajavad töö leidmiseks ja tööle asumiseks pidevat juhendamist ning turvalist keskkonda, osakoormusega tööpäeva (koormusega 0,25-0,5). Oleme Pärnumaal suurimaks teenusepakkujaks (28 kohta) vähenenud töövõimetega inimestele. 1. Sotsiaalkindlustusameti (SKA) kaitstud töö raames oleme 2016-2018 aasta jooksul pakkunud tööd ja teenust kokku 56 inimesele 2. Töötukassa töö raames oleme 2016-2018 aasta jooksul pakkunud tööd ja teenust kokku 15 inimesele.
Oleme Sotsiaalsete ettevõtete võrgustiku (SEV) liikmed
Aastal 2016-2017 osalesime koosloome/tootearenduse projektis Eesti Kunsti Akadeemiaga (EKA) disaini tudengitega
Aastast 2018 panustasime CNC tehnoloogiasse ning soetasime puidufreesimise pingi
Aastast 2019 pakume kaitseväe asendusteenistust
Aastal 2019-2021 osaleme koos Tallinna noortega ettevõtluse ja turundusprogrammis „Changemakers Academy“
Oma valminud tooteid müüme nii internetis kui laatadel
2019 Pärnumaa parim sotsiaalne ettevõte
Aaatsal 2020 ostsime laserlõikuri ja graveerimis seadme, mis tõstis oluliselt meie võimekust ja konkurentsitaset.
Aastal 2021 on meil üle 50 töötaja
Meie rehabiliteeriv tegevus kasvatab erivajadustega inimeste iseseisvust ning vähendab ja aitab vältida õpitud abituse kujunemist ning inimeste institutsionaalse sõltuvuse väljakujunemist. Terapeutilise suunaga käsitöö annab inimesele väljundi ja eduelamuse samas aitab tagasisidena hinnata inimese püsivust, meelelaadi, teotahet, motiveeritust ja võimeid. Proovime leida ideaalis inimesele just tema võimete kohast tegevust.
Arendame ka teisi sotsiaalteenuseid ja tegevusi. Plaanime luua elukohti ning klubimaja ning vaimse tervise teenuseid.

Pildid

Jaga projekti

Esita töö tellijale küsimus

Küsimuse esitamiseks pead olema sisse logitud!

K: Kui suur on töömaht ja kas eeldate pigem müügitööd (otsepakkumised firmadele jne) või pigem turundusalaseid tegevusi (sotsiaalmeedia postitused, uudiskirjad jne)?
V: Pigem müügi töö, väga hea suhtlemisoskus. Mitte väga spämmi põhine vaid strateegiline õigete iniemstega kohvil käimine kui julmalt öelda, võin ette sööta erinevaid ettevõtjaid ja klubisid ja ühinguid jne, meil on hea pinnas turunduseks arvan kuid ise ei jõua kõike Pärnust dirigeerida.
AVATUD olek
0 pakkumist
- eelarve

Tee oma pakkumine

Kui sa soovid teha sellele projektile pakkumise, siis sa pead logima sisse.
Kui sul kontot veel ei ole, siis registreeru.

Ühtegi pakkumist veel ei ole

Tee enda pakkumine enne kui on hilja!