Kadi Hainas | Estlanders Marketing - Shopify, Wordpress, Sisustrateegia, Turundusstrateegia, Blogimine - Wisestly
Profiil, hinnangud & portfoolio

Kirjeldus

Iga ettevõtte, äri ja brändi teekond digiturundusmaailmas on unikaalne. Edu aluseks on harmooniline sümbioos selgelt seatud eesmärkidest, konkurentsieelisest ja targalt planeeritud turundustegevustest.

Et digiturundus tooks soovitud tulemuse, on oluline muutustega kaasas käia ning toimivad praktikad eesmärkide ja äriplaaniga kohandada. Kuid ärge muretsege - te ei pea välkkiirusel muutuvas digimaailmas üksi orienteeruma. Siin aitame meie kui teie strateegiline turunduspartner.

Parim koostöö sünnib kahe osapoole omavahelises usalduses ja läbipaistvuses. Anname teile kindluse ja rahu keskenduda oma äri arendamisele teadmisega, et teie seljatagune turundusvaldkonnas on kindlustatud!

Estlanders Marketing on disaininud, arendanud ja lansseerinud e-poode ja veebilehti; suurendanud kodulehtede nähtavust otsingumootorites; planeerinud ja läbi viinud kampaaniaid kliendibaasi suurendamiseks; kujundanud disainilahendusi; automatiseerinud turundus- ja müügialaseid tegevusi, hallanud sotsiaalmeediakanaleid ning viinud läbi turundusalaseid koolitusi.

Võta meiega ühendust ning leiame sinu jaoks sobivaima lahenduse!

www.estlanders.com
+372 6777 045

Portfoolio

Ühtegi tööd ei ole portfooliosse lisatud.

Tagasiside

Ühtegi hinnangut ei ole veel jäetud.