Cathy from Celeht - WooCommerce, Wordpress, Makselahenduste integreerimine, UX/UI, HTML - Wisestly
Profiil, hinnangud & portfoolio

Kirjeldus

EST -
Avastasin oma kire veebiarenduse vastu 2020. aasta alguses, kui sisenesin peaaegu kogemata kodeerimiskursusele. Ma ei oleks arvanud, et veebiarendus mulle nii palju põnevust ja huvi pakub. Oma esimese veebilehe tegin endisele tööandjale, see veebileht sai erakordselt palju positiivset tagasisidet. Veidi hiljem avastasin WordPressi – oh, milline maailm täis võimalusi. Olen teinud kodulehti kohalikele mikro- ja väikeettevõtetele. Olen vabakutselisena tegelenud 2021 aasta algusest alates. 80% klientidest jõuavad minuni soovituste kaudu.
Graafilise disainiga olen ma tegelenud alates 2019 aastast. Mulle meeldib teiste ideid läbi enda silmade ellu viia.
Võid minuga julgelt ühendust võtta e-maili teel cathy@celeht.ee.

Tagasiside klientidelt:

Sirli Ratasepp - kirasustainable.com
Suhtlus on alati kiire ja konkreetne, mõistad meie soove, oled kannatlik hoolimata sellest, et mu soovid võivad ajas muutuda.
Kõik tehnilised operatsioonid (makseväravad, PayPal, logistika jms) oled märkamatult ära teinud, ilma et me peaks sinna kuidagi sekkuma või muretsema selle pärast. Kui ma midagi üldse soovitada, siis võibolla igasuguseid vidinaid, mis aitaks meie müüke tõsta.
Töö kiiruse ja kvaliteediga olen kindlasti rahul. Mulle tundub, et kellelgi minu tutvusringkonnast pole nii head ja kiiret teenusepakkujat.
Erined turul selle poolest, et kuulad meie soove, disaini osas jätad mulle vabad käed, mega kiire vastaja, asjalik. Mulle tundub, et Su teenus võiks rohkem maksta.
Kindlasti julgen sind soovitada ka teistele. Mul sõbrannad teevad üht uut kodulehte Wordpressis ja mingil hetkel saab neil tarkus otsa ja tean täpselt, kuhu neid suunata.
Üldsielt usun, et oleme mõlemad arenenud selle projekti osas. Minule on kodusemaks saanud see Wordpressi n.ö tagatuba, mis alguses tundus hirmus keeruline, samuti Elementor.
Üldiselt olen hästi-hästi tänulik Sulle ja soovin tänada hea töö eest ????

Triin Raudoja - ettevotlik.ee
Asjaajamine on väga kiire ja suhtlus sujuv. Oled alati avatud minu nägemusele ja ideedele, kuid samas pakud veelgi paremad lahendusi juurde. Mõnus, et sa ei ütle, et nii ei saa, vaid pakud lahenduse, et kuidas saab. Lisaks viid ennast ka valdkonnaga kurssi ehk tead, mida minu konkurendid teevad turunduses ja pakud eristumise koha välja.
Loomulikult meeldib sinu käekiri ja stiili kergus, mis on saanud väga palju positiivset tagasisidet minu klientidelt. Olen tõesti uhke oma kodulehe üle ja kliendid kiidavad ning märkavad seda ka.
Kogu tegutsemine on imeliselt kiire ja paindlik.
Olen juba väga paljudele soovitanud sind, kuna oled usaldusväärne partner, kes tunneb väga hästi seda, mida teed.
Võibolla on sul mõistlik ise ka võtta algatus, et leppida koosolekuid kokku, et kui näed, et klient ei liigu edasi. See aitab distsiplineerida klienti ja hoida asjad liikumises. Lihtsalt tuli uitmõte, kuidas saaksid oma teenust edasiarendada. Lisaks siis sul on ajaliselt teada ka, et kuna klient nn. aktiveerub ja sul mugavam oma aega planeerida.


Henry Ratasepp - kirasustainable.com ja nuustakubrewery.com
Sinuga on väga lihtne asju ajada ja hoomad püstitatud probleeme lennult, ei pea pikalt seletama.
Siiamaani on kõik probleemid lahendatud ja ka parimad lahendused leitud. Ootasime pikalt ESTO ja Shopify integratsiooni ja siis pakkusid meile välja Montonio, millega oleme väga rahul. Lisaks KIRA puhul igasuguste muude programmide liidestamisel oled väga palju abiks olnud.
Töö kiirus on väga hea, sest mõlema kodulehe nii KIRA, kui Nuustaku Pruulikoja lehega jäime meie info ja materjali ette andmisega jänni. Ei jõudnud nii kiiresti mõelda otsustada.
Ma ei tea kas seda peaksid reklaamis kasutama, aga mulle tundub, et oled olemas 24/7. Ma ise töötan nii hilja õhtul, kui nädalavahetustel ja mulle tundub, et sa vastad mu kirjadele ja tegutsed alati kohe. Lisaks on hinna ja kvaliteedi suhe VÄGA paigas.
Kindlasti julgen ja olen ka juba soovitanud, ei tea paljud on ühendust võtnud, aga soovitan julgelt.
Ausalt ei olegi rohkem midagi lisada, sest kõik mida lootsin sa ka ära tegid ja lisaks lahendasid probleeme mida ette ei näinud. Ma ei tea kas sul oli ka selliste programmide nagu BillBeega kokkupuudet varem, kui ei, siis oled kõigele lisaks ka väga kiire õppija. Tänud ja edu sulle!

Kersti Jõenurm - treilerrent.ee
Cathyga on väga lihtne asju ajada kuna ta on oma valdkonnas väga tark ja ta oskab peaaegu alati vastata minu küsimustele. ???? Temaga on väga hea asju arutada, ta on väga pädev andma nõu ja soovitusi. Töö kiirus ja kvaliteet on väga head. Minu kogemuse põhjal alati personaalne lähenemine ja sõbralik suhtlus. Mulle meeldib, et mul on Cathy isiklik kontakt, saan talle häda korral helistada ja saan ka koheselt lahenduse. Igastahes julgen teda soovitada ka teistele. Olen juba soovitanud ja ka need koostööd on läinud väga edukalt.

Portfoolio
kirasustainable.com
liftest.ee koduleht
hairline.ee e-pood
estlandscape.eu
neveblogi.ee
torowinebar.ee
ettevotlik.ee
neveblogi.ee
puhasmina.ee maandumisleht
nuustakubrewery.com
sisehoov.ee
rentbull.ee

Tagasiside

Ühtegi hinnangut ei ole veel jäetud.