Daniel Sepp - API, Bootstrap, Instagram API, Makselahenduste integreerimine, PSD to HTML - Wisestly
Profiil, hinnangud & portfoolio

Kirjeldus

Ei taha, ei suuda, ei viitsi ja ei oska teha üle jala. Hästi tuleb teha. Tuleb teha nii, et aastaid hiljem enda koodi vaadates võiks uhke olla, võib-olla vaid veidi ohata, et kui palju on maailm aastatega edasi liikunud.

Ma olen töötanud vaieldamatult Eesti tippagentuurides ja tarkvaramajades. Paremat arenduspartnerit veebi maastikul kui gotoAndPlay ei oska nimetada vist pelgalt keegi. Mainekamat veebiäri ajavat agentuuri kui OKIA ei tule ka hetkel meelde. Olen saanud hea kooli, näinud pisikesi projekte sirgumas suurteks ettevõteteks.

Alustasin scriptimisega kui olin 8-aastane. Aastatega kasvas huvi PHP vastu. Selle kõrvalt arenes vaikselt HTML+CSS pool. Olin SASSi varajane kasutaja. Esimesed read kirjutasin 11 aastat tagasi ja ütlesin, et see on parim asi. Keegi ei uskunud mind. Nüüd kasutame kõik. Javascript tundus hirmuäratav ning kohmakas. TypeScripti tulekuga olen leidnud selles tohutu jõu ja võlu.

Ametliku töökogemust oman arendajana 4 aastat.

Mu kogemustepagasis on palju erinevaid liidestusi. Microsoft Dynamics NAV, IDS Buum, ERPLY, Directo, Merit Aktiva. Olen saanud palju töötada kaupmeestega ning keskendun tihti äriloogilistele lahendustele, sest kõige olulisem on äri, mitte lahendus. Ükski lahendus ei tohiks piirata Sinu äri.

Portfoolio

Ühtegi tööd ei ole portfooliosse lisatud.

Tagasiside

Ühtegi hinnangut ei ole veel jäetud.