Freelancer Martin - Wordpress, PHP, Javascript, HTML5, CSS - Wisestly
Profiil, hinnangud & portfoolio

Kirjeldus

Sa loed seda sest sa otsid endale kedagi professionaalset ja kogemustega veebiarenduses
Õnnitlen sa just leidsid mind.
Ma olen sõbralik nohik kes suudab sind aitada sinu muredega. Minu eriline oskus on wordpress, millega ma olen viimased aastad ainult tegelenud ja uusi lahendusi otsinud.

Oleme spetsialiseerunud veebilahenduste koostamisele. Omades professionaalseid oskuseid veebiarenduse ning disaini alal, saame pakkuda just Sulle sobivaid personaalseid ja läbilöövaid lahendusi.

Kodulehe tegemine

Kodulehtede loomiseks kasutame enamasti levinuimat sisuhaldustarkvara WordPress, kuid teostame veebilehtede valmistamist ka teistele CMSidele.
E-poe valmistamine

Koostame Sinu ettevõttele mugava ja turvalise internetipoe. E-poele on võimalik juurde liita pangalinke või teostada liidestusi erinevate raamatupidamis- ja laohaldustarkvaradega.
Veebikodu

Pakume fikseeritud kuutasuga veebikodu täispaketti, mis sisaldab domeeni registreerimist, veebimajutust kui ka igakuist kodulehe hooldust. Võid kindel olla, et Sinu veebikodu on alati turvaline ning tugi alati olemas.
Logo disainimine

Kui Sinu ettevõte vajab uut identiteeti, siis aitame Sind logo ja muu firmasümboolika disaini ja välja töötamisega. Samuti aitame koostada logoraamatut.

Portfoolio
makeartnotads.com
http://nordlyskids.ee/
http://nomiaska.eu/
http://www.beautylovelashes.com/
http://www.maailmakoristus.ee/

Tagasiside

Ühtegi hinnangut ei ole veel jäetud.