CIMA Digiagentuur - B2B digiturundus, Bing ads, LinkedIn turundus, Otsingumootori turundus, SEM - Wisestly
Profiil, hinnangud & portfoolio

Kirjeldus

Meie ettevõte tugineb kolmele sambale: rassimine, meeskond ja seiklused.
Oleme ettevõtetele see koostööpartner, kellega minna nendele digitaalmaailma seiklustele, mida teised võimatuks peavad. www.cima.ee

CIMA on rida isiklikke lahendusi, mis tõstavad internetireklaami efektiivsust. Aastatepikkune kogemus koos komplekslähenemisega kliendi äriülesannete lahendamisele võimaldab tagada reklaamikampaaniate kõrge efektiivsuse.

CIMA - Google Sertifitseeritud preemium Agentuur
Partneristaatus tähendab, et CIMA digiagentuur on üles näidanud oskusi ja oskusteadmisi AdWordsi alal, oleme täitnud Google’i kulunõuded, saavutanud oma agentuuri ja klientide käibe kasvu eesmärgid ning säilitanud ja kasvatanud oma kliendibaasi.

Meie profiil Googles: https://www.google.com/partners/agency?id=8232367545

Portfoolio
luxexpress.eu - Lux Express Grupp on suurim rahvusvaheline ekspressliinide bussioperaator Balti regioonis, osutades bussiteenust 7 riigis.
alvadi.ee - Alvadi OÜ tegeleb originaalsete ja analoogsete autovaruosade müügiga Eestis aastast 2008.
wett.eu - Ettevõtete grupp WETT on rahvusvaheline 3PL-operaator, kes on spetsialiseerunud logistikateenuste osutamisele Venemaal, teistes SRÜ riikides ja Euroopas.
gogotours.fr - Personal Segway tours in Paris
chocolala.ee - Rahvusvaheliselt tunnustatud luksuslik Eesti käsitöö šokolaad! Chocolala šokolaad sai top-10 parimad šokolaadid maailmas.
lukuabi.eu - OÜ Lukuabi on ainulaadne firma Eestis, kuna töötab 24h ööpäevas. Samuti OÜ Lukuabi aitab leida kliendil kõige parema lahenduse lukkude valikul.
telia.ee - Telia Company on üks Euroopa suuremaid telekommunikatsiooniettevõtteid, mis tegutseb klientide jaoks aina enam ühtse ettevõttena.

Tagasiside

Ühtegi hinnangut ei ole veel jäetud.